Hakkımızda

1975 yılında Hasan Tamer tarafından Ankara’da elektrik dağıtım tesisatında kullanılan sac ürünleri imalatı ile iş hayatına başlamıştır. 1980 yılına kadar süren sac imalatı sonrası, halen sürmekte olan elektrik sarf malzemelerinin toptan ve perakende satışını sürdürmüştür.

1996 yılında Ostim’de imalat çalışmalarına başlanmış ve bugün Sarayköy-Kazanda 8200 m2kapalı alanında üretimlerine devam etmektedir. Yapısında seçkin kadrosuyla 1996 yılından günümüze üretimde çeşitliliğe gidilmiş, bu kapsamda 2000 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesini bünyesine kazandırmış ve akabinde 2007 de ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesini, 2014 te ISO 45001  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesi, RoHS belgeleri, CE ve TSE ürün belgelerini bulundurmaktadır.

Ürün gamında; Alçak ve Orta gerilim sınıfı dahilinde; reçineli, ısı büzüşmeli kablo ek muflarını, reçineli, ısı büzüşmeli ve silikon kablo başlıklarını, sıkmalı kablo pabuçları, sıkmalı ek mufları,  Protolin ve ProSil yalıtım sıvılarını, AG&OG Buşing ve VHD kapama, havai hat izolasyon malzemelerini üretmektedir. 2011 yılı başı ile Türkiye’de bir ilk olan “Isı Büzüşmeli Boru” üretimine geçerek bir ilki gerçekleştirmiş ve Türkiye için ufak, kendi için büyük bir yeniliğe imza atmıştır. Yalıtım alanında, kablo eklerinde, kablo başlıklarında ve aksesuarları üretiminde kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetinin üst seviyede tutulması ilkesine olan bağlılığını sürdürmeye devamedecektir